Budzisz się rano, idziesz do łazienki, przeglą­dasz się w lus­trze… O nie, znowu pryszcz!

Znasz ten sce­nar­iusz? Jeśli tak, znaczy, że twoja cera, tłusta, trądzikowa, płata Ci figle… Zawsze przy najm­niej odpowied­nich okaz­jach. Na szczęś­cie masz Nas – grupę osób, która stara się pomóc w walce z tym nierównym prze­ci­wnikiem i która właśnie ma dla Ciebie wyjątkową nowość, coś, czego na pewno jeszcze Twoja skóra nie widzi­ała, a z czym żaden wyprysk ani inna tego typu niespodzianka nie ma szans!

Cleans­ing and Mat­ting Bio­cel­lu­loze Xl Mask – bio­celu­lo­zowa maska w pła­cie, oczyszcza­jąco – matu­jąca, która pięknie wyciszy wsze­lakie stany zapalne, oczyści oraz zmatuje skórę twarzy i szyi. Czarny kolor zawdz­ięcza dodatkowi węgla akty­wnego, który pomaga w reg­u­lacji pracy gruc­zołów łojowych i tym samym wpływa a pro­dukcję sebum. Zaw­iera również mastyks –aro­maty­czną żywicę z drzewa ros­nącego na greck­iej wyspie Chios. Brzmi egzo­ty­cznie? A dzi­ała skutecznie zmniejsza­jąc pory oraz lik­widu­jąc świece­nie się skóry.

Nasza matu­jąca maseczka w pła­cie skutecznie naw­ilży, przy­wróci blask i zlik­widuje podrażnienia oraz wszelkie niedoskon­ałości skóry prob­lematy­cznej, trądzikowej.

Można chcieć więcej?? Oczy­wiś­cie! Oprócz znakomitego dzi­ała­nia maseczka posi­ada mocow­a­nia na uszy, które utrzy­mają ją w jed­nakowym położe­niu, zapo­biegną przy­pad­kowemu zsunię­ciu się maseczki z twarzy i sprawią, że będzie ona dobrze przyle­gała do skóry a jej wyjątkowy ksz­tał sprawia, że dzi­ała nie tylko na twarz, lecz również na pod­bródek oraz szyję.

Twoja skóra stanie się czysta i przy­jemna w dotyku jak nigdy wcześniej.

Co tu dużo pisać – zamów i przekonaj się sama. My już ją wypróbowałyśmy i nie chcemy innej!